جستجو
دسته بندی کالاها
  منو بستن

  درباره ما

  مدیران ارشد شرکت آرتا صدف قشم با سابقه‌ای بیش از 20 سال در زمینه واردات و توزیع عمده قطعات کامپیوتر، لپ تاپ، گوشی موبایل و لوازم جانبی، همواره دغدغه رساندن کالای اصیل، با کیفیت و با قیمت مناسب را به دست مصرف کنندگان دارند.

  در این راستا با راه اندازی فروشگاه اینترنتی کالا‌آمد سعی بر برآورده کردن این دغدغه دیرینه خود داشته و همواره در صدد تامین کالای با اصالت و رساندن این کالا ها با نازل ترین قیمت ها به دست مصرف کننده هسنتد.

  ما در کالا آمد با خرید و واردات مستقیم کالاها و با تمرکز بر اینکه بدون واسطه بتوانیم محصولات را به دست مشتریان عزیز خود برسانیم همیشه سعی داریم بهترین قیمت عرضه کالا را در ایران داشته باشیم.
  از قیمتهای بسیار مناسب ما تعجب نکنید زیرا مصرف کنندگان بیشترین اهمیت را برای ما دارند و به اعتقاد ما همه این حق را دارند که با قیمتهای مناسب، کالاهای اصیل و با کیفیت را خریداری کنند.
  ما در کالا‌آمد سعی داریم علاوه بر کالاهای دیجیتال، دسته های متنوعی از کالاهای مورد نیاز شما عزیزان را فراهم نماییم و در همین راستا سعی در ایجاد تنوع محصولات در همه زمینه ها را داریم و این اطمینان را به شما می‌دهیم که در آینده نزدیک در هر گروه کالایی، بهترین قیمتها و متنوع ترین محصولات را به دست مشتریان خود برسانیم.