جستجو
دسته بندی کالاها
  منو بستن

  محصول برچسب خورده با "ایرپاد"

  مشاهده به عنوانن
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  هندزفری بیسیم اپل مدل ایرپاد 2 با قابلیت شارژ وایرلس

  هندزفری بیسیم اپل مدل AirPods 2

  111826
  هدفون بی سیم اپل مدل AirPods 2 با قابلیت شارژ وایرلس (Apple AirPods 2 Wireless Charging) نسخه دیگری از هنزفری های ایرپاد اپل می باشد. ایرپادز نسل دوم به سادگی و بسیار سریع به تمام دستگاه‌های شما متصل می‌شود و با راحتی تمام در گوش قرار گرفته و صدایی واضح، شفاف و با کیفیت را ایجاد می‌کند.
  موجود نیست
  هندزفری بیسیم اپل مدل Airpods

  هندزفری بیسیم اپل مدل Airpods

  111743
  هندزفری بیسیم اپل مدل Airpods با طراحی منحصر به‌ فرد از نوع تو گوشی بوده و میزان بیس و قدرت بالا را به کاربران عرضه می‌کنند. Airpods دو گوشی جدا از هم دارد که هرکدام در یکی از گوش‌ها قرار می‌گیرد. طراحی ارگونومیک Airpods باعث شده که هنگام استفاده‌ی بلندمدت از آن هیچ‌گونه احساس خستگی یا درد در ناحیه‌ی گوش خود نکنید.
  موجود نیست
  هندزفری بیسیم اپل مدل Airpods Pro

  هندزفری بیسیم اپل مدل 2021 Airpods Pro (اصل)

  120247
  هندزفری بیسیم اپل مدل 2021 Airpods Pro از نوع تو گوشی بوده و میزان بیس و قدرت بالا را به کاربران عرضه می‌کنند. Airpods دو گوشی جدا از هم دارد که هرکدام در یکی از گوش‌ها قرار می‌گیرد. طراحی ارگونومیک Airpods باعث شده که هنگام استفاده‌ی بلندمدت از آن هیچ‌گونه احساس خستگی یا درد در ناحیه‌ی گوش خود نکنید.
  موجود نیست
  هدفون بی سیم اپل مدل AirPods 3 همراه با محفظه شارژ

  هدفون بیسیم اپل مدل AirPods 3 همراه با محفظه شارژ

  N234567
  این هدفون‌های بیسیم اپل از طراحی منحصربه‌فردی برخوردار بوده و دارای میزان بیس و قدرت بالایی هستند. طراحی این محصول به گونه‌ای است که هنگام استفاده‌ی بلندمدت از آن هیچ‌گونه احساس خستگی یا درد در گوش خود نکنید. این محصول باکس سفیدی به همراه دارد که علاوه‌بر نگه‌داری از محصول، وظیفه‌ی شارژ آن را هم برعهده دارد.
  موجود نیست